خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

ستاره سرخ همچنان روی نوار ناکامی گام برمی دارد

  از هفته پنجم دور نهایی مسابقات لیگ فوتبال زیر گروه استان تیم ستاره سرخ میهمان تیم شهدای کتی بابل بود. این بازی که در حضور پرتعداد فوتبال دوستان کتی برگزار می شد بازی تماشاگر پسندی از آب درآمد و دو تیم از همان ابتدا، بازی هجومی از خود به نمایش گذاشتند.

  تیم کتی در دقایق ابتدایی بازی حملات بهتری تدارک دید و موفق شد روی این حملات دو بار دروازه تیم ستاره سرخ را باز کند. با این نتیجه تیم ستاره سرخ که چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد که مهاجمان تیم قدر موقعیت ها را ندانستند و با بی دقتی تمام در محوطه شش قدم توپ را به گل تبدیل نکردند. اما روی یکی از این حملات تیم ستاره سرخ صاحب ضربه ایستگاهی شد که عباس حاجی زاده توانست با ضربه سر توپ را وارد دروازه کند تا نیمه اول با حساب 2 بر 1 پایان یابد. با شروع نیمه دوم و با ورود محمد خلیلی زاده تیم ستاره کاملا سوار بر بازی شد و بازی یکطرفه ای از خود به نمایش گذاشت که در مهمترین صحنه ضربه زیبای محمد خلیلی با بدشانسی تمام به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد. در حمله ای دیگر و روی یک ارسال مهدی آقازاده هافبک تیم در موقعیتی عالی که دروازه خالی را پیش رو داشت میرفت تا با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند که با خطای همزمان سه نفر از بازیکنان تیم کتی به گونه ای سرنگون شد که بینی این بازیکن دچار شکستگی و خونریزی شدید می شود اما جالب است که داور بازی نه تنها اعلام پنالتی نمی کند بلکه به بازی ادامه میدهد تا با تکان دادن های پرچم کمک داور و جمع شدن بازیکنان مجبور به توقف بازی می شود. در این لحظه سرپرست تیم آقای قربانی با اجازه کمک داور بازی وارد زمین می شود تا بازیکن تیم را به دلیل شدت ضربه راهی بیمارستان کند اما در این لحظه با بی ادبی داور مواجه شده و به بیرون زمین میرود. اما بلافاصله این عمل بی ادبانه داور را به گوش ناظر مسابقه آقای اکبر حبیبی میرساندکه از طرف ایشان به خویشتن داری دعوت می شود تا پس از پایان این دیدار به آن رسیدگی کند.

  اما اعتراض کاپیتان ستاره سرخ حوادث دیگری در پی دارد. مهدی منصوری قضاوت یکطرفه داور را برنمی تابد و اعتراض شدیدی انجام می دهد. داور مسابقه هم کم نمی گذارد تا کار به درگیری فیزیکی بین آنها بکشد. در این بین اما فقط ستاره سرخ صدمه می بیند تا علاوه بر نگرفتن پنالتی مسلم ، مهدی منصوری نیز از زمین بازی اخراج شود و حملات پر دامنه ستاره سرخ در ابتدای نیمه دوم که روی دروازه تیم کتی خیمه زده بود از بین برود.

  با ده نفره شدن بازهم ستاره سرخ حمله میکرد اما دیگر  آن تب و تاب اولیه را نداشت.

  زمان بازی نیمه دوم هم که به دلیل مصدومیت ، درگیری ، تعویض ها و طوفان بی سابقه بیش از پانزده دقیقه تلف شده بود از سوی داور فقط 9 دقیقه زمان اضافه اعلام شد تا بی مهری داور نسبت به تیم ستاره سرخ تکمیل شود.

  بازی با همان نتیجه 2 بر 1 پایان یافت.


  باشگاه فرهنگی ورزشی ستاره سرخ بابل
  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بازی ,ستاره ,داور ,ضربه ,نیمه ,دروازه ,مهدی منصوری ,داور بازی ,محمد خلیلی ,
  ستاره سرخ همچنان روی نوار ناکامی گام برمی دارد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر